V roce 2017 jsme pomohli

V roce 2017 jsme v rámci našeho projektu " Pomáháme" zhotovili brýle zdarma několika nemocným dětěm. Akce byla časově omezená a byla ukončena k 30.9.2017. Jsme si ale vědomi toho, že rodin s dětmi, kteří by uvítali pomoc a podporu je hodně. Rozhodli jsme se tedy, že v následujícím roce uspořádáme akci znova. Víte-li tedy o někom, kdo by mohl být do našeho projektu zařazen, sledujte naše aktuality. Během roku 2018 oznámíme zahájení nového kola akce.

Jako příklad dětí, kterým jsme v letošním roce pomohli vidět svět lépe uvádíme příběh malého Samuelka (3) :

Samuelkovi jsme v rámci naší akce "Pomáháme" zhotovili dvoje brýle. Jedny na běžné nošení a druhé zabarvené, sluneční. Protože je Samuelek upoutaný na lůžko, musí se mu brýlky upravit, aby vyhovovaly jeho potřebám. Jsme rádi, že se nám podařilo pomoci a vidět úsměv na Samuelkově tváři.
Tatínek malého Samuelka nám k tomu napsal:
"Vybrať vyhovujúce okuliare pre Samuelka je pomerne ťažký oriešok. Nakoniec sa nám však u vás podarilo vybrať okuliarky, ktoré Samuelkovi naozaj 100 % sedia a je vidieť, že je s nimi spokojný :). Ako bonus, s ktorým sme pred príchodom vôbec nepočítali, bola možnosť vybrať pre Samuelka aj slnečné dioptrické okuliare. To nás naozaj potešilo a taktiež sa ich podarilo vybrať, opäť 100 % vyhovujúce. Pre Samuelka sú skvelou pomôckou a využije ich skoro na každej prechádzke.
Týmto by sme chceli poďakovať celému týmu Očního Studia Aleš Žejdl.
S pozdravom,
Ján Jakubík