Vyšetření zraku

V Očním Studiu Aleše Žejdla provádíme již 20 let optometrické vyšetření zraku na nejvyšší úrovni. U nás se vám budou věnovat pouze a jen odborně vzdělaní optometristé, kteří pravidelně absolvují specializovaná školení. Používáme nejmodernější vyšetřovací metody a nejnovější přístroje. Díky tomu vám garantujeme perfektní výsledky korekce zraku bez jakýchkoliv kompromisů.

Velmi důležitou součástí naší práce je návrh konkrétní korekční pomůcky (brýle, kontaktní čočky nebo kombinace obojího), která co nejlépe splní vaše individuální požadavky.


Objednat se online na 3D vyšetření

Korekce refrakčních vad  to u nás není pouze měření dioptrií. Každou refrakční vadu jsme schopni změřit s vysokou přesností 0,12 dioptrií. Díky použití převratné 3D metody  jsme se maximálně přiblížili stanovení dioptrické korekce za přirozených podmínek.

Pro každého nositele brýlí je kromě perfektní zrakové ostrosti velmi důležité i zrakové pohodlí. Proto se již mnoho let zabýváme vyšetřením binokulárních zrakových funkcí. Jde o jediný způsob, jak dosáhnout optimálního výkonu okohybných svalů a vyřešit často nespecifické obtíže, jako pálení a únavu očí, bolesti hlavy, dvojité vidění atp. Nejen tyto vyšetřovací postupy vyžadují neustálé vzdělávání našich optometristů, kteří se pravidelně účastní odborných akcí jako posluchači i jako školitelé.

vyšetření zraku oční studio aleš žejdl

Nová metoda 3D vyšetření zraku

Nové zobrazovací technologie, jako jsou 3D televize, probudily zájem o jejich využití i při klasické korekci zraku. Naše optika jako první na Moravě toto 3D měření zraku zavedla.
Měření probíhá při současně otevřených obou očích, což více odpovídá reálné situaci, kdy oči neustále spolupracují. Díky tomu je výsledná korekce zraku přesnější, návyk na korekci je rychlejší a brýle pohodlnější. Více informací o této převratné 3D metodě si můžete přečíst zde. Přijďte k nám vyzkoušet nové 3D zážitkové měření zraku.

Na 3D vyšetření zraku se objednejte předem buď telefonicky, osobně nebo online rezervací.

3D vyšetření zraku

3D vyšetření zraku je nejmodernější metoda vyšetřování očí, která využívá promítání znaků na barevné pozadí.

Individuální brýlové čočky

Jedná se o revoluční a vysoce specializovanou kategorii produktů, které zohledňují individuální návyky každého nositele brýlí a díky tomu umí nabídnout maximální zrakovou ostrost v každém směru pohledu. Pro úplné využití potenciálu těchto brýlových čoček aktuálně využíváme v Očním Studiu nejmodernější přístroj ImpresionIST 3 a DNEye oční scanner, který změří vaše oči v tisíci bodech. Individuálních brýlové čočky, jsou zhotovené přímo na míru vašim očím.

Dozvědět se více o individualizovaných brýlových čočkách můžete tady.

Pravidelné prohlídky zraku doporučujeme absolvovat alespoň jednou za rok.

Naše optiky jsou registrovány jako nestátní zdravotnická zařízení a splňují přísné zdravotnické normy, které stanovují personální i věcné vybavení.vyšetřovna očni studio aleš žejdl